קנטקי

הצג מודעות

Realigro.co.il הוא מנוע החיפוש הגלובלי הראשון נדלן שבו אפשר לחפש מודעות על בתים למכירה ב- קנטקי

נכס למכירה בקנטקי

קנטאקי היא מדינה בדרום מזרח ארצות הברית, עם פרנקפורט כבירתה, גובלת בצפון עם אוהיו, אילינוי ואינדיאנה, מדרום עם טנסי, ממזרח וירג'יניה וממערב היא רטובה ממיזורי, מזרחה על ידי רכס הרי האפלצ'ים. העיר הגדולה ביותר במדינה, לואיוויל, מארחת את דרבי קנטקי, מרוץ הסוסים המפורסם שנערך בצ'רצ'יל דאונס.

האם אתה מחפש נכס למכירה בקנטקי ואתה רוצה מידע על שוק הנדל"ן?

אתה צריך לדעת כי לאחר שנת שיא בשנת 2017, שוק הנדל"ן קנטאקי המשיך העומס המכירות חזק וערכים מוגברת בינואר.

 סך המכירות של הנכס למכירה בקנטקי בינואר היו השני הגבוה ביותר שנרשם אי פעם בחודש ינואר. למרות שמכירות הבתים ירדו מעט בחודש הראשון של השנה, הפעילות עדיין חזקה בחלקים רבים של המדינה והיא נמצאת בשיאים היסטוריים, למרות רמות המלאי המדוכאות. השנה צריך להמשיך לראות תנועה טובה בשוק וזה יגדל עוד יותר אם מספר הבתים זמין למכירה עולה, במיוחד באמצעות בנייה חדשה.

 המחירים הממוצעים של נכסים שנמכרו ברחבי קנטאקי עלו ב -4.6% בינואר וכתוצאה מכך המחיר הממוצע הגבוה ביותר.

 המחסור הכולל של הדיור והשפעתו על מחירי הבתים הגבוהים שינו את פעילות המכירות ברוב ארצות הברית בחודש שעבר. בעוד החדשות הטובות הן כי התנועה הקונה הוא אפילו חזק יותר מאשר בתחילת השנה שעברה, המכירות ברמה הלאומית לא פעל לפי הקורס נשאר רחוק מאחורי ינואר האחרון. ברור כי יותר מדי שווקים הופכים פחות נוחים עכשיו, והם זקוקים נואשות של מלאי חדש כדי להקל על עליית המחירים המהירה.

 בקנטקי, לעומת זאת, הנגישות פחות בעייתית מאשר בחלקים רבים של המדינה. בשלושת המטרופולינים הגדולים ביותר, לואיוויל, לקסינגטון וצפון קנטקי, מחירי הבתים הממוצעים היו עדיין נמוכים ב -30% -35% מארה"ב.

שוק הנדל"ן למכירה בקנטקי יהפוך להיות תחרותי יותר עם שינוי מזג האוויר, קונים להמשיך לחפש נכס למכירה בקנטקי וההבטחה של ריבית גבוהה יותר נשאר על האופק. מי מתכנן לקנות נכס למכירה בקנטקי באביב הזה צריך לקבל משכנתא בקרוב ולהיפך, המוכרים אשר לצטט את הבית שלהם באביב או בחודשי הקיץ צריך להתחיל בהכנות עכשיו, כך שהוא מוכן ללכת כאשר הוא מגיע רגע של . עם הכלכלה במצב טוב, אני צופה כי מאפיינים קנטאקי ימשיך בקצב יציב לאורך כל השנה.

מפה, מגמות מחירים ונתונים סטטיסטיים

תוצאות החיפוש

Cod. 9538

מכירה קרקע חקלאית, קנטקי, Adair County, Frankfort, Frankfort

1,487,968.26ILS
מכירה
קרקע חקלאית

165921113 m²
40 + דונמים של אדמה עם עצי אלון גדולים רבים
Cod. 6380

מכירה בית חוה, קנטקי, Allen County, Muldraugh, 203 Basham Court

204,795.63ILS
מכירה
בית חוה

1242 m²
203 Basham המשפט Muldraugh, KY 40155
מפה, מגמות מחירים ונתונים סטטיסטיים
2005-2021 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. העדפות

    לשימוש טוב יותר של האתר Realigro, להגדיר את ההעדפות שלך עבור שפה, מטבע, מטר מרובע או מטר רבוע

    קבע עכשיו אל תציג שוב
BB